PROJELER

SİZE UYGUN BİR PROGRAMI SEÇEREK BİZE KATILABİLİRSİNİZ

Embark, Türkiye’de üst düzey iş liderlerini, mültecileri ve ev sahibi topluluk gençlerini bir araya getiren benzersiz bir girişimdir. Program, fikir alışverişinde bulunmak, anlayış geliştirmek, becerileri artırmak ve anlamlı bağlantılar kurmak için çeşitli aktiviteler sunar.

Gençlik Yakası’nda Gelecek Daha Net Projesinin Amacı; deprem bölgesindeki gençlere yaşadıkları travmatik deneyimin etkileriyle başa çıkabilmelerine yönelik psikososyal destek sunmak, yeniden güvende ve değerli hissetmelerini sağlamak, kişisel ve mesleki beceriler geliştirerek bilinçli hedefler belirlemelerine ve böylece kendileri için güçlü birer gelecek inşa etmelerine yardımcı olmaktır.

ERTE Kozmetik Yıldızları Projesi, Erte Kozmetik ve Gelecek Daha Net (GDN) Gençlik Platformu iş birliğiyle hayata geçirilen, Kozmetik sektöründe kariyer hedefleyen gençlerle bilgi ve tecrübeyi paylaşmayı hedefleyen bir sosyal sorumluluk projesidir.

z.

Bu proje Organik Kimya, Sivil Toplum İçin Destek Vakfı ve Gelecek Daha Net işbirliğinde gerçekleştirilmektedir. Bu proje ile, kimya sektöründe kariyer yapmak isteyen gençlerin; Organik Kimya Gönüllüleri ile etkileşim kurmaları ve kariyer hedeflerini planlamalarına destek olunmasını hedeflenmektedir.

GDN olarak OSS Derneği ile birlikte Otomotiv satış sonrası sektörüne gençlerin ilgisini arttırmak için İş’te Balans projesini 2023 yılında gerçekleştireceğiz.

1
MENTOR
1
VİDEO
1
GÖNÜLLÜ
1
BLOG YAZISI