PROJELER

SİZE UYGUN BİR PROGRAMI SEÇEREK BİZE KATILABİLİRSİNİZ

Embark, Türkiye’de üst düzey iş liderlerini, mültecileri ve ev sahibi topluluk gençlerini bir araya getiren benzersiz bir girişimdir. Program, fikir alışverişinde bulunmak, anlayış geliştirmek, becerileri artırmak ve anlamlı bağlantılar kurmak için çeşitli aktiviteler sunar.

İnteraktif oturumları ve sürdürülebilir yaşam tarzlarına katkıda bulunması amacıyla tasarlanan materyalleri ile Goals for Good, bireylerin daha sağlıklı ve mutluluk verici karar alma süreçleri benimsemesini amaçlamaktadır.

KARİYER KOÇLUĞU

Proje kapsamında, ICF Sertifikalı Koçlar, online olarak gençlere “Kariyer Koçluğu” hizmeti sağlıyorlar. Gençlerin; kendi güçlü ve zayıf yönlerinin farkına varmaları, hedeflerini belirlemeleri ve hedeflerini başarma potansiyellerinin farkına varmaları için bu projeyi 2017 yılında beri gerçekleştiriyoruz.

Bu proje Organik Kimya, Sivil Toplum İçin Destek Vakfı ve Gelecek Daha Net işbirliğinde gerçekleştirilmektedir. Bu proje ile, kimya sektöründe kariyer yapmak isteyen gençlerin; Organik Kimya Gönüllüleri ile etkileşim kurmaları ve kariyer hedeflerini planlamalarına destek olunmasını hedeflenmektedir.

GDN olarak içeriğinin oluşturulmasına destek verdiğimiz Yarın Bizim Projesi Mikado Sürdürülebilir Kalkınma Danışmanlığı’nın danışmanlığında, Sabancı Topluluğu tarafından yürütülmektedir.

1
MENTOR
1
MENTEE
1
PROGRAM
1
BAĞLANTI