TATİLİNİZİ EN VERİMLİ ŞEKİLDE GEÇİRMENİN YOLU: İDEALİST!

092514266fb6a9c58495368f006a0102

Tatilinizi En Verimli Şekilde Geçirmenin Yolu: idealist!

Stajlar, kurslar, aktiviteler… Yapacak ne çok şey var ama okuldan zaman bulamıyor musunuz? Bu durumdan muzdarip gençlere bu siteyi öneririm; idealist.org! 55 ilgi alanına hitap eden, iş, staj ve gönüllülük imkanlarını sırayla önünüze dizen bir platform kendisi.

Peru’daki bir ilkokulda resim öğretmenliği yapabilir, Kamboçya’da çocuklara gönüllü olarak spor öğretebilirsiniz. Üstteki arama motorunu kullanarak, idealist’in bin bir seçeneğinden faydalanabilir, dünyanın her yerinde kendinize uygun bir aktivite bulabilirsiniz. Sitede Afrika’daki evsiz insanlara bir ev yapmaktan tutun, Tayland’da aç çocuklar için yemek yapan bir mutfakta gönüllü olmaya kadar birçok eşsiz seçenek mevcut. Eğer CV’niz için akademik bir şeyler arıyorsanız, Amerika’da stajyer danışmanlık imkanına kadar bir sürü imkan bulunmakta. Yaz stajları, bahar stajları ve kış stajları olarak ayrılan listeden, kendinize en uygun olanı belirtilen kriterlere göre seçebilirsiniz. Organizasyonların iletişim adresleri de sitede bulunmakta.

Umarım ki bu platform size faydalı olur, ve atılacağınız maceradan bir sürü anı, ve kendinize kattığınız becerilerle, çok mutlu bir şekilde dönersiniz. Dünya sizin, fırsatlara atlamaktan korkmayın! Şimdi değilse, ne zaman?

https://www.idealist.org/en/?type=JOB

 

Sine Özkaraşahin

Gelecek Daha Net

Related Posts